Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tydenní gay horoskopy

4. 6. 2010

libizek.jpg 

 

 

 

Gay horoskop 31.10. – 6.11.

 

Berani.

Vaším osudovým dnem bude neděle, kdy v noci letos skončí letní čas. V průběhu týdne více dbejte o své zdraví, předejdete tak zbytečným problémům. Koncem týdne můžete očekávat konečné řešení svých případných finančních potíží. Ono řešení však nebude zrovna potěšitelné.

Býci.

Počátkem týdne by vaše okolí mělo počítat s vaší zvýšenou sexuální aktivitou. Příští víkend byste se mohli vydat na cestu, která vás sice bude něco stát, ale máte šanci na další sexuální dobrodružství.

Blíženci.

Počátkem týdne můžete očekávat velký úspěch ve vaší práci.. V týdnu se budete snažit zahnat nudu, nejrůznějšími způsoby. Příští víkend však počítejte s velmi nepříjemnou zprávu, která neblaze zasáhne vaši ekonomickou situaci. Proto na příští sobotu si raději nic předem neplánujte.

Raci.

Počátkem týdne vás budou obklopovat samí zajímaví a aktivní, avšak zadaní mladí muži. Až příští víkend budete mít naději na setkání s mladým pasivním chlapcem, který bude úplně sám a bude toužit po trvalém partnerském vztahu.

Lvi.

Zkraje týdne vás čekají dvě nová setkání. Vaším osudovým dnem bude pondělí 1. listopadu. Počátek týdne si proto co nejvíce užijte, protože příští víkend bude pro vás trochu problematický a připraví vám menší zklamání.

Panny.

Zkraje týdne budete vykazovat zvýšenou sexuální aktivitu, lákat vás bude zrozenec v Raku. Příští víkend byste mohli vyrazit na delší cestu, ale měli byste být více opatrní na své finance!

Váhy.

O hodinu delší noc, kdy bude končit letní čas, máte šanci na novou lásku a na pozitivní životní změnu. Měli byste potkat hned několik mladých aktivních mužů.Šance na trvalý vztah vám však svitne až příští víkend.

Štíři.

Zkraje týdne se vám výrazně zlepší vaše finanční situace. Ale pozor, všeho do času! Příští víkend čekejte nepříjemnou zprávu a s ní i nečekaná velká vydání.

Střelci.

Čeká vás konečně doslova láskyplný listopadový týden. Nový partnerský vztah vás určitě nemine, pokud mu sami nebudete chtít uniknout. Vaším osudovým firem bude pátek 5. listopadu.

Kozorozi.

Vás nečeká zrovna veselý týden. Naplno se u vás rozjede podzimní deprese. Ale nevěšte hlavu. Příští víkend potkáte milého mladého pasivního chlapce, který vás určitě potěší.

Vodnáři.

Začátek týdne bude u vás ve znamení zvýšené sexuální aktivity. Uspokojit by vás mohl ve středu 3. listopadu váš starší přítel.

Ryby.

Začátkem týdne bude výrazněji potěšena vaše peněženka. Ale pozor na středu 3. listopadu. Zaskočí vás nepříjemná zpráva týkající se vaší nové lásky. Naštěstí se budete moci spolehnout na svého stávajícího, aktivního a tolerantního partnera.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 31340
Měsíc: 223
Den: 20